دوخت لباس برای شیرخوارگان حسینی در نجف آباد

0

دوخت لباس برای شیرخوارگان حسینی در نجف آباد

از هجدهم مرداد ماه سال جاری و همزمان با سالروز شهادت شهید حججی کار دوخت لباس های ویژه کودکان شرکت کننده در مراسم شیرخوارگان حسینی شروع شده و پیش بینی می شود تا اواسط شهریور ماه شاهد آماده سازی حداقل ۱۲ هزار لباس باشیم.

سید علی طباطبایی مدیر مجمع جهانی حضرت علی‌اصغر(ع) شهرستان با اشاره به فعالیت ده نفر در کارگاه دوخت و بیش از بیست نفر در سالن بسته بندی بیان داشت: تمامی افراد به صورت داوطلبانه در این کار همکاری دارند و با توجه به عملکرد این مجموعه در سال های گذشته، از دیگر نقاط شهرستان و حتی استان نیز درخواست هایی در خصوص ارائه این لباس ها داریم به طوری که پیش بینی می شود نیمی از بسته های آماده شده، خارج از نجف آباد عرضه شوند.

استفاده از پارچه های ایرانی در دوخت

طباطبایی به استفاده از پارچه های ایرانی در دوخت این لباس ها اشاره کرد و اظهار داشت: این برنامه به صورت همزمان در ۵۳۰۰ نقطه کشور و حدود ۱۵۰ شهر جهان در اولین جمعه ماه محرم با شعار «کربلا حیات شیعه و حضرت علی اصغر (ع) حیات کربلا» برگزار خواهد شد و در نجف آباد نیز بیش از ۴۵۰ نفر از خادمین افتخاری خواهر و برادر در قالب سیزده کمیته طی مراحل مختلف مراسم مشارکت خواهند داشت.

وی اظهار داشت: کار ثبت نام و تحویل لباس های همایش، از اوایل شهریور ماه سال جاری در بیش از سیزده پایگاه و مراکز بهداشتی و درمانی شهرستان در کنار اماکن مذهبی و محل های برگزاری نماز جمعه شروع خواهد شد. مراسم ویژه نجف آباد نیز از اولین ساعات روز ۲۳ شهریور ماه سال جاری به میزبانی حسینیه فاطمه الزهرا در کمربندی شمالی شهر برگزار خواهد شد.

انتهای پیام / 137

شيرخوارگان در نجف آباد
شيرخوارگان در نجف آباد

 

شيرخوارگان در نجف آباد
شيرخوارگان در نجف آباد

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.