کرونا ورودی‌های نجف‌آباد را مسدود کرد

فرماندار نجف‌آباد گفت: با اعلام ستاد ملی مقابله با کرونا نظارت بر ورودی و خروجی‌های شهرستان نجف‌آباد تشدید شد.

0

کرونا ورودی‌های نجف‌آباد را مسدود کرد

به گزارش نجف آباد نگار مجتبی راعی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در نجف‌آباد اظهار داشت: با اعلام ستاد ملی مقابله با کرونا نظارت بر ورودی و خروجی‌های شهرستان نجف‌آباد تشدید و به‌ صورت ۲۴ ساعته در دستور کار قرار گرفت، ب ه‌طوری‌که فقط خودروها با پلاک نجف‌آباد یا ارائه مدرک معتبر محل سکونت یا کار امکان ورود به شهرستان را دارند.

فرماندار نجف‌آباد عملکرد ستاد مبارزه با کرونا شهرستان را مثبت خواند و عنوان کرد: باهمت همه دستگاه‌های اجرایی، ستادهای مردمی و اصحاب رسانه نجف‌آباد جزء چند شهر آخر استان از نظر ابتلا به ویروس کرونا قرار گرفته است.

وی استفاده از تمام ظرفیت‌ها را الزامی دانست و افزود: رسانه‌ها باید در جهت اطلاع‌رسانی شفاف و هدایت افکار عمومی به سمت آرامش و همدلی در شهرستان تلاش کنند و مراقب شایعه‌پراکنی‌های معاندین و عوامل ضدانقلاب باشند که در این شرایط اقدام به تشویش اذهان عمومی می‌کنند.

راعی در پایان روز طبیعت را اوج تردد در شهرستان خواند و اظهار داشت: از همه مردم می‌خواهیم روز ۱۲ و ۱۳ فروردین در خانه بمانند و از ترددهای غیرضروری پرهیز کنند، ضمن این‌که مقررات منع تردد در این دو روز بیشتر خواهد بود.

کرونا ورودی‌های نجف‌آباد را مسدود کرد
کرونا ورودی‌های نجف‌آباد را مسدود کرد

انتهای پیام/ ۱۳۷

کد خبر : 8107 ساعت خبر : ۶:۳۸ ب٫ظ

لینک کوتاه مطلب : https://najafabadnegar.ir/?p=8107

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.