ابوالفضل ابوترابی: حقوق های نجومی باعث سلب اعتماد عمومی و ناعدالتی اجتماعی شد

0

حقوق های نجومی باعث سلب اعتماد عمومی

به گزارش نجف آبادنا ایلام بیدار خبری با تیتر “آلوده بودن برخی مدیران دیوان محاسبات به حقوق های نجومی” منتشر کرد.

عادل آذر رئیس دیوان محاسبات کشور در خصوص آخرین وضعیت بازگشت حقوق های نجومی به بیت المال گفت: این موضوع دیگر تمام شده و اصلا جای سوال ندارد.

وی در پاسخ به این سوال که «شما پیش از این گفته بودید کل مبلغ حقوق های نجومی ۲۳ میلیارد تومان بوده و۱۰ میلیارد آن بازگشت داده شده، تکلیف مابقی پول چه می شود؟» با حالتی تمسخر آمیز گفته است: این موضوع الان در سطح رسانه ها مطرح نیست و در سکوت خبری بسر می برد و نیاز دوباره به رسانه ای کردن آن نیست.

آلوده بودن مدیران دیوان محاسبات به حقوق های نجومی

“ابوالفضل ابوترابی”، نماینده مردم نجف آباد در مجلس شورای اسلامی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار سیاسی ایلام بیدار و در واکنش به سخنان عادل آذر رئیس دیوان محاسبات کشور گفت: حقوق های نجومی باعث سلب اعتماد عمومی و ناعدالتی اجتماعی شد.

وی ادامه داد: اما مهمتر از بحث مبالغ حقوق های نجومی، ضربه و هدر رفت سرمایه اجتماعی بوده که به دلیل اختلاس و حقوق های نجومی رخ داده است.

ابوترابی تاکید کرد: متاسفانه دولت و بعضا برخی مدیران ارشد دیوان محاسبات به حقوق های نجومی آلوده هستند و علیرغم تأکید چند باره مقام معظم رهبری دولتی ها هیچ اقدامی انجام ندادند.

وی افزود: دولت در انجام وظیفه خود در قبال ارسال گزارش حقوق نجومی به قوه قضاییه عمل نکرد و دیوان محاسبات هم کوتاهی کرد؛ اما پرونده همچنان در قوه قضاییه در حال بررسی است.

انتهای پیام / 137

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.