رزمایش کمک مومنانه قاب زیبایی از همدلی مردم را به نمایش گذاشت

موسوی زاده مدیر آموزش و پرورش شهرستان نجف آباد گفت: رزمایش کمک‌ مومنانه که در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) شروع شده، قاب زیبایی از نوع دوستی و همدلی مردم را به منحصه ظهور گذاشته است.

0

در جلسه کمک مومنانه به دانش آموزان بی بضاعت نجف آباد مطرح شد:

رزمایش کمک مومنانه قاب زیبایی از همدلی مردم را به نمایش گذاشت

به گزارش نجف آباد نگار از خبرگزاری بسیج، در دومین روز از اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۹ جلسه هماهنگی ارائه کمک های مومنانه به دانش آموزان بی بضاعت با حضور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان نجف آباد و همچنین مدیر و معاونین آموزش و پرورش جهت ساماندهی کمک های مدارس و خیرین به دانش‌آموزان برگزار گردید.

کمک مومنانه قاب زیبایی از همدلی مردم

در ابتدای این جلسه سید رضا موسوی زاده مدیر آموزش و پرورش شهرستان نجف آباد با اشاره به فرصت‌های خلق شده از دل تهدیدها و مشکلات به وجود آمده در این روزها بیان کرد: رزمایش کمک‌ مومنانه که در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) شروع شده، قاب زیبایی از نوع دوستی و همدلی مردم را به منحصه ظهور گذاشته است.

اهداف طرح کمک مومنانه

حجت اله صفرپور، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نجف آباد نیز با اشاره به اهداف طرح کمک مومنانه خاطرنشان کرد: به صحنه آوردن کمک‌های مردمی در حمایت از خانواده‌های نیازمند و هم افزایی نهادها، سازمان ها و خیرین برای توزیع بهتر اقلام معیشتی و کمک های مردمی از جمله اهداف این رزمایش است.
گفتنی است؛ با توجه به ارقام و آمار واصله از سوی مدیران مدارس در حال حاضر نزدیک به ۵ هزار دانش آموز نیازمند حمایت مالی شناسایی شده است و بدیهی است کمک خیرین در جهت رفع محرومیت آنان همچنان احساس می‌شود.

رزمایش کمک مومنانه قاب زیبایی از همدلی مردم را به نمایش گذاشت

انتهای پیام / ۱۳۷

کد خبر : 8600 ساعت خبر : ۱۱:۰۱ ق٫ظ

لینک کوتاه مطلب : https://najafabadnegar.ir/?p=8600

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.