ایران تهدید کرونا را به یک فرصت تبدیل کرد

ابوترابی: در دنیا هیچ کشوری چون ایران تهدید کرونا را به یک فرصت عظیم تبدیل نکرد. البته طلیعه این مهم با فرمان مقام معظم رهبری به نیرو‌های مسلح آغاز شد.

1

ایران تهدید کرونا را به یک فرصت تبدیل کرد

به گزارش نجف آبادنگار از میزان، ابوالفضل ابوترابی با اشاره به نقش آفرینی نسل سوم جوانان در مهار کرونا گفت: در دنیا هیچ کشوری چون ایران تهدید کرونا را به یک فرصت عظیم تبدیل نکرد. البته طلیعه این مهم با فرمان مقام معظم رهبری به نیرو‌های مسلح آغاز شد.

این نماینده مجلس اظهار داشت: به عنوان مثال این حرکت عظیم در حوزه انتخابیه بنده – نجف آباد – باعث شد تا جوانان در ظرف کمتر از ۲ ماه تولید ماسک‌های استاندارد را که جنبه صادراتی هم دارند، به ۸ برابر برسانند.

وی تصریح کرذ: همچنین کیت تشخیص ویروس کرونا در کشور ما وجود نداشت، اما جوانان ما توانستند این کیت را بسازند و ما امروز وارد مرحله صادرات شده ایم.

جوانان و نخبگان کشور

ابوترابی تاکید کرد: حتی جوانان و نخبگان کشور در تولید دستگاه‌های تخصصی «آی سی یو» همچون دستگاه تنفسی به موفقیت‌های زیادی دست پیدا کردند و امروز این دستگاه‌ها به کشور‌های اروپایی و همچنین آمریکا صادر می‌شود، این در حالی است که تنها ۵ کشور دنیا قادر هستند این دستگاه‌ها را تولید کنند.

این نماینده مجلس افزود: قطعاً جوانان، دانشمندان و شرکت‌های دانش بنیان نقش مهمی در مهار کرونا داشته اند که باید به همه آن‌ها دست مریزاد گفت.
وی بیان داشت: همچنین ما امروز به کمک جوانان توانسته ایم مواد ضدعفونی کننده و ماسک را به مرحله صادرات برسانیم.

ایران تهدید کرونا را به یک فرصت تبدیل کرد
ایران تهدید کرونا را به یک فرصت تبدیل کرد

انتهای پیام/۱۳۹

کد خبر : 8694 ساعت خبر : ۸:۰۰ ب٫ظ

لینک کوتاه مطلب : https://najafabadnegar.ir/?p=8694

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 نظر
  1. رضایی می گوید

    !!!!