پیام تبریک مدیر آموزش و پرورش شهرستان نجف آباد به مناسبت گرامیداشت روز معلم

مدیر آموزش و پرورش نجف آباد در پیامی روز معلم را به همه معلمان و فعالان عرصه تعلیم و تربیت تبریک گفت.

0

پیام تبریک مدیر آموزش و پرورش شهرستان نجف آباد به مناسبت گرامیداشت روز معلم

به گزارش نجف آباد نگار از روابط عمومی آموزش و پرورش نجف آباد، سید رضا موسوی زاده در پیامی فرا رسیدن روز معلم را به آموزگاران، دبیران و فعالان عرصه تعلیم و تربیت تبریک گفت.

متن این پیام به این شرح است:

به نام خدا

سپاس بی پایان خدای بی همتا را سزاست که بشر را آفریده، قدرت اندیشیدن داده، او را امر به تلاش و کوشش نموده و معلمانی را برای هدایت او فرستاده است.
روز معلم فرصتی است ارزشمند و مغتنم در گرامیداشت یاد و خاطره شهید والامقام آیت الله مطهری و روز تجلیل از کسانی که علم را جرعه جرعه در جان ها جاری می کنند و خود همچون شمع لحظه لحظه می‌سوزند و با دانش خویش جامعه را می سازند.

اگرچه مدرسه تعطیل است، تربیت تعطیل نیست

این روزها در پی شیوع ویروس کرونا شاهد فداکاری، ایثار و نقش آفرینی مردم همیشه در صحنه شهرستان بودیم.
در این بین شما فرهنگیان شریف، اوج تعهد کاری و جهاد علمی خود را با تحقق شعار ” اگرچه مدرسه تعطیل است، تربیت تعطیل نیست ” به ثمر رساندید و نقش ارزشمند و والای خود را در جامعه با راه اندازی آموزشهای مجازی به خوبی نشان دادید.
اینک بر خود لازم می دانم ضمن تبریک ایام بزرگداشت مقام معلم، دراین شرایط دشوار از همراهی، هم افزایی و تلاش های صادقانه شما عزیزان در قامت مدافعان تعلیم و تربیت، صمیمانه تقدیر و تشکر نموده و برای شما آرزوی سلامتی و تندرستی نمایم.

امیداست با همدلی و تلاش مضاعف همچون گذشته بتوانیم نقش خود را جهت اعتلای کشورعزیزمان ایران و تحقق اهداف و آرمانهای نظام مقدس جمهوری اسلامی باتربیت نسلی آینده ساز ایفا نماییم.

سیدرضا موسوی زاده
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۹

مدیر آموزش و پرورش نجف آباد به مناسبت گرامیداشت روز معلم
مدیر آموزش و پرورش نجف آباد به مناسبت گرامیداشت روز معلم

انتهای پیام / ۱۳۸

کد خبر : 8871 ساعت خبر : ۱۰:۰۰ ق٫ظ

لینک کوتاه مطلب : https://njfn.ir//?p=8871

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

15 + دوازده =