دیدار با آزاده جانباز حسین قاسمی کهریزسنگی

0

دیدار با آزاده جانباز حسین قاسمی کهریزسنگی و خانواده مکرم ایشان

به گزارش نجف آبادنا به مناسبت فرا رسیدن روز ۲۶ مرداد سالروز پاسداشت مقام آزادگان مقام فرماندار ضمن ادای احترام به شهدا در شهر کهریزسنگ همراه با رئیس محترم بنیادشهید و امور ایثارگران شهرستان نجف آباد، شهردار محترم شهر کهریزسنگ، اعضای محترم شورای اسلامی شهر کهریزسنگ و جمعی از بسیجیان آن منطقه، میهمان مردی وارسته و خانواده ای صبور و متدین بودند و از نزدیک در جریان امور این عزیزان و دغدغه خانواده های معظم ایشان قرار گرفتند.

حسین قاسمی کهریزسنگی آزاده جانبازی که سابقه ۹ سال و ۱۰ ماه اسارت را در کارنامه پر افتخارش ثبت نموده، دبیر بازنشسته آموزش و پرورش است که در سه دوره زمام امور شورای اسلامی شهر کهریزسنگ را به عهده داشت و به قول همکارانش در شورای شهر آنچه ساخته همه خدمتی صادقانه و خاطراتی بی بدیل در شهری با مردمانی با صفا و قدر شناس بوده است.

آزادگان نجف آباد
آزادگان نجف آباد

قدردانی از مجاهدت های آزادگان

در این دیدار صمیمی جناب آقای مهندس راعی فرماندار محترم ضمن قدردانی از مجاهدت های آزادگان در طول دوران سخت اسارت، جامعه را وامدار شهیدان، آزادگان و جانبازان دانستند و گفتند: وظیفه ما ایجاب می کند به مدد همت بلند این عزیزان همواره ایشان را چراغ راه زندگی خود قرار داده و قدردان صبوری و تفکر ناب خانواده های معظم ایشان باشیم.

معاون محترم استاندار و فرماندار ویژه شهرستان نجف آباد ضمن قدردانی از خانواده و فرزندان بزرگوار این آزاده جانباز همراهی و کمک ایشان به پدر را وظیفه ای برشمردند که نه تنها شامل حال خانواده ایشان که بر عهده تمامی همشهریان و هموطنان فهیم نیز می شود.

ایشان در ادامه بر عزم جدی فرمانداری و مدیران ارشد شهرستان در راستای کاهش مشکلات این عزیزان تاکید کردند و حضور آزادگان را در جامعه موهبتی ارزنده برشمردند که با دیدار ایشان قدر امنیت و آسایش جاری در جامعه بیش از پیش درک می گردد. در این دیدار مملو از صفا و صمیمیت میزبان به کمک فرزند بزرگوارش به بیان تقدیر و سخنان نغز پرداخت که همگی ناشی از روحیۀ بی کران و طبیعت بلند ایشان است.
انتهای پیام / ۱۳۷

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.