مسئول بسیج کارمندی دانشگاه آزاداسلامی واحد نجف آباد معرفی شد

مراسم تکریم و معارفه مسئول بسیج کارمندی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد با حضور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نجف‌آباد، رئیس و هیات رئیسه واحد برگزار شد.

0

مسئول بسیج کارمندی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد معرفی شد

به گزارش نجف آباد نگار از باشگاه خبرنگاران ایسکانیوز، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد در این مراسم گفت: بسیج در واری پوسته ظاهری حقیقت اصیلی دارد که همان تفکر ناب بسیج و روحیه بسیجی است و این روحیه می تواند حرکت های بزرگ و اثربخشی را در جامعه متجلی سازد. همه ما باید خود را متصف به صفات بسیجی کنیم که همان صفات انسانی همانند ایثار، ازخودگذشتی، اخلاص و شجاعت است.

بسیج در صفوف مبارزه با ویروس کرونا

امیررضا نقش با اشاره به حضور اقشار مختلف بسیج در صفوف مبارزه با ویروس کرونا گفت: امروز بسیج یک ظرفیت عظیمی است در تمامی اقشار و در هر جای کشور که گره و مشکلی به وجود بیاید قطعاً بسیج به میدان خواهد آمد و صحنه های بسیار زیبایی را از خود برجای خواهد گذاشت.

وی خاطرنشان کرد: امیدواریم همه ما بسیجی باشیم و بسیجی بمانیم و حقیقت بسیج را در خود متجلی کنیم.

شرایط حساس کشور

در ادامه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نجف‌آباد با اشاره به شرایط حساس کشور در مقطع کنونی گفت: با وجود مشکلات در کشور، در مقایسه با کشورهای مدعی توسعه و تمدن در جهان، وضعیت کشور در مدیریت شاخص ها و مقوله های امنیت پایدار بسیار عالی است و این مهم مدیون تفکر بسیجی حاکم بر جامعه است.

حجت‌اله صفرپور افزود: بسیج می‌تواند در تمام مقوله هایی که بحث حفظ نظام و دستاوردهای انقلاب اسلامی مطرح باشد با پر کردن خلاءها و چالش های مترتب نظام، به خوبی بدرخشد.

وی با اشاره به فعالیت سه حوزه بسیج دانشجویی، کارمندی و اساتید در دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد گفت: بسیج می‌تواند در تحقق سند چشم‌انداز انقلاب اسلامی موثر باشد.

عملکرد بسیج در مقابله با ویروس کرونا

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نجف‌آباد با ارائه گزارشی از عملکرد بسیج در مقابله با ویروس کرونا در سطح شهرستان افزود: نگاه ما به بسیج باید یک نگاه ویژه باشد چرا که بزرگترین سرمایه اجتماعی، بازوی قدرتمند نظام و یکی از مولفه‌های نگهدارنده نظام جمهوری اسلامی دربحران ها و حوادث، مجموعه بسیج است.

در این مراسم از تلاش‌های ناصر یزدانی در این مسئولیت تقدیر شد و محمود ستاری به‌ عنوان مسئول بسیج کارمندی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد معارفه شد.

مسئول بسیج کارمندی دانشگاه آزاداسلامی واحدنجف آباد معرفی شد
مسئول بسیج کارمندی دانشگاه آزاداسلامی واحدنجف آباد معرفی شد

انتهای پیام/۱۳۹

 

کد خبر : 9115 ساعت خبر : ۱۱:۴۷ ق٫ظ

لینک کوتاه مطلب : https://najafabadnegar.ir/?p=9115

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.