هزینه اقلام مصرفی بهداشتی اصفهان در هفته ۵۰ میلیارد ریال

هزینه اقلام مصرفی بهداشتی در بیمارستان های دانشگاهی استان اصفهان در هفته 50 میلیارد ریال است.

0

هزینه اقلام مصرفی بهداشتی اصفهان در هفته ۵۰ میلیارد ریال

به گزارش نجف آباد نگار از خبرگزاری صدا و سیما، مرکز اصفهان؛ رئیس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: با توجه به شیوع کرونا ،این هزینه تنها شامل اقلام حفاظتی مانندگان، ماسک، دستکش و دیگر اقلام است.
طاهره چنگیزبا اشاره به کمبود تجهیزات و امکانات در بیمارستان های استان اصفهان افزود: حداقل تجهیزات و امکانات سرمایه ای مورد نیاز در بیمارستان ها تأمین شده اما برخی امکانات مهم دیگر نیازمند کمک مالی است.

وی درباره تکمیل دستگاه سی تی اسکن در شهرستان ها گفت: قرارداد خرید این دستگاه ها صورت گرفته هرچند توان تأمین آنها برای همه شهرستان ها نیست، اما برای اغلب شهرستان ها دستگاه سی تی اسکن مورد تقاضای آنها تأمین می شودو افزایش رادیولوژی های پرتابل و ونتیلاتور در حال برنامه ریزی است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در خصوص بیمارستان های مرجع درمان کرونا در استان، گفت: بیمارستان فاطمه زهرای نجف آباد دیگر به عنوان مرجع کرونا نیست و بیماران نجف آباد به علت کاهش به اصفهان ارجاع می شوند و در این کلانشهرهم سه بیمارستان خورشید، امین و غرضی مرجع درمان بیماری کرونا هستند.

هم اکنون ۴۶۸ بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی استان اصفهان بستری که از این تعداد ۱۲۶ با حال عمومی وخیم در بخش مراقبت های ویژه هستند.

هزینه اقلام مصرفی بهداشتی در هفته 50 میلیارد ریال
هزینه اقلام مصرفی بهداشتی در هفته ۵۰ میلیارد ریال

انتهای پیام/۱۳۹

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.