۲۰۱ فقره سرقت در پرونده سارقان سیم برق

گروه استان ها_اصفهان_ فرمانده انتظامی شهرستان "نجف آباد" از دستگيري 2 سارق سيم برق و كشف 201 فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.

0

۲۰۱ فقره سرقت در پرونده سارقان سیم برق

به گزارش نجف آباد نگار از پايگاه خبرگزاری پليس، سرهنگ “محمد حسین باباکلانی” در تشريح اين خبر گفت: در پي وقوع چند فقره سرقت سيم برق در شهرستان “نجف آباد” موضوع به صورت ويژه در دستور کار پليس آگاهي شهرستان قرار گرفت.

اين مقام انتظامي بيان داشت: کارآگاهان پليس آگاهي با تحقيقات ميداني و انجام يک سري اقدامات تخصصي مشخصاتي کلي از سارقان و شيوه و شگرد آنها به دست آورده به منظور پيشگيري از سرقت هاي مشابه و دستگيري سارقان واحدهاي گشت نامحسوس در حومه شهر “نجف آباد” را راه اندازي كردند.

وي تصريح کرد: تلاش پليس براي دستگيري سارقان ادامه داشت تا اينکه يکي از واحدهاي گشت نامحسوس پليس آگاهي ۲ سارق حرفه اي را در هنگام سرقت سيم برق در حومه شهر “نجف آباد” مشاهده و آنها را در يک اقدام غافلگيرانه دستگير کردند.

اين مقام انتظامي با اشاره به کشف ابزار و تجهيزات سرقت سيم برق از سارقان اظهار داشت: متهمان که پس از انتقال به پليس آگاهي چيزي براي کتمان نداشتند در بازجويي هاي تکميلي به ۲۰۱ فقره سرقت سيم برق در سطح شهرستان هاي “اصفهان، نجف آباد، خميني شهر و فلاورجان” اعتراف کردند.

سرهنگ باباکلانی از شناسايي مالخران سيم هاي برق مسروقه طي تحقيقات صورت گرفته از سارقان خبر داد و گفت: طي هماهنگي به عمل آمده قضائي ۲ مالخر نیز دستگير شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان “نجف آباد” در پایان با اشاره به اينکه متهمان دستگير شده برای اقدامات قانوني تحويل مراجع قضائي شدند، از شهروندان خواست، در صورت مشاهده هر گونه فعاليت غير قانوني توسط افراد مشکوک مراتب را در اسرع وقت از طريق تلفن فوريت هاي پليسي ۱۱۰ اعلام کنند.

201 فقره سرقت در پرونده سارقان سیم برق
۲۰۱ فقره سرقت در پرونده سارقان سیم برق

انتهای پیام/۱۳۹

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.