درمانگاه تامین اجتماعی تیران و کرون افتتاح می شود

0

درمانگاه تامین اجتماعی تیران و کرون افتتاح می شود

به گزارش نجف آبادنا دکتر علی اعتصام پور در دیدار با نماینده و فرماندار شهرستان نجف آباد اظهار داشت: موفقیت های حاصل شده حوزه درمان این استان، ناشی از تلاش بی وقفه مجموعه است.

وی بیان کرد: سازمان تامین اجتماعی تمام تلاش خود را در جهت ارتقای خدمات درمانی بصورت شبانه روزی انجام می دهد و طرح های زیادی را به افتتاح و بهره برداری رسانده است.

دکتر اعتصام پور با بیان اینکه مراحل تجهیز و استخدام نیروی انسانی درمانگاه تیران و کرون انجام شده است، گفت: این درمانگاه، طی پاییز سال جاری با حضور مدیران ارشد سازمان تامین اجتماعی و مسئولین استانی افتتاح می شود.

اقدامات زیربنایی برای بیماران دیابتی

وی اقدامات زیربنایی و گسترده انجام شده در خصوص بیماری دیابت، تجمیع ٦٣ هزار پرونده دیابتی، حذف دفترچه، الکترونیکی شدن پروندهای پزشکی، کلینیک سیار و استقرار نظام ارجاع در استان اصفهان را نتیجه برنامه ریزی صحیح و مدیریت جهادی این حوزه عنوان کرد و گفت: با استقرار سیستم ارجاع، بیماران برای تکمیل درمان به بیمارستان معین ارجاع می شوند و خدمات درمانی کامل خود را دریافت می کنند.

ابوالفضل ابوترابی نماینده مردم نجف آباد در مجلس شورای اسلامی نیز در ادامه این دیدار، ضمن تشکر از اقدامات انجام شده تامین اجتماعی در سطح استان اصفهان، خواستار رفع موانع موجود جهت افتتاح درمانگاه تیران شد.

وی با اشاره به ساخت و سازهای انجام شده طی چند سال اخیر و اجرای هتلینگ در مراکز درمانی تابعه اصفهان، از مجموعه درمان تامین اجتماعی در این استان تقدیر کرد.

انتهای پیام / 137

درمانگاه تامین اجتماعی تیران و کرون افتتاح می شود
درمانگاه تامین اجتماعی تیران و کرون افتتاح می شود
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.