کوچه های نیازمند به چاله گیری در نجف آباد را به سامانه ۱۳۷ اعلام کنید

شهروندان می توانند با تماس تلفنی با 137 آدرس کوچه و خیابانهایی که نیاز به چاله گیری دارند را اعلام نموده تا اقدام گردد.به گزارش نجف آباد نگار از پایگاه خبری شهرداری نجف آباد، شنبه27 اردیبهشت ماه 1399، عملیات روکش آسفالت یک لاین بلوار انقلاب منطقه چهار(یزدانشهر) آغاز گردید و لاین دیگر نیز پس از اتمام شبکه فاضلاب عملیاتی می گردد. در این فرآیند که بصورت فاز به فاز صورت پذیرفت بلوار انقلاب حدفاصل بلوارطالقانی تا بلوارمنتظری به مساحت 4578 مترمربع با 572 تن آسفالت ، حدفاصل بلوار طالقانی تا بلوارخیام به مساحت 4167 متر با 521 تن آسفالت و حدفاصل بلوار خیام تا کمربندی جنوب به مساحت 4109 با 514 تن آسفالت روکش گردید. شایان ذکر است شهروندان می توانند با تماس تلفنی با 137 آدرس کوچه و خیابانهایی که نیاز به چاله گیری دارند را اعلام نموده تا اقدام گردد.

0

کوچه های نیازمند به چاله گیری در نجف آباد را به سامانه ۱۳۷ اعلام کنید

به گزارش نجف آباد نگار از پایگاه خبری شهرداری نجف آباد، شنبه۲۷ اردیبهشت ماه ۱۳۹۹، عملیات روکش آسفالت یک لاین بلوار انقلاب منطقه چهار(یزدانشهر) آغاز گردید و لاین دیگر نیز پس از اتمام شبکه فاضلاب عملیاتی می گردد.

در این فرآیند که بصورت فاز به فاز صورت پذیرفت بلوار انقلاب حدفاصل بلوارطالقانی تا بلوارمنتظری به مساحت ۴۵۷۸ مترمربع با ۵۷۲ تن آسفالت ، حدفاصل بلوار طالقانی تا بلوارخیام به مساحت ۴۱۶۷ متر با ۵۲۱ تن آسفالت و حدفاصل بلوار خیام تا کمربندی جنوب به مساحت ۴۱۰۹ با ۵۱۴ تن آسفالت روکش گردید.
شایان ذکر است شهروندان می توانند با تماس تلفنی با ۱۳۷ آدرس کوچه و خیابانهایی که نیاز به چاله گیری دارند را اعلام نموده تا اقدام گردد.

انتهای پیام / ۱۳۸

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.