صحبت های سردار رشید زاده فرمانده لشکر ۸ نجف اشرف

سردار سیف الله رشید زاده فرمانده لشکر 8 نجف اشرف، به بیان نکاتی در مورد روز قدس، عملکرد لشکر و خاطراتی از سردار شهید احمد کاظمی می پردازد.

0

صحبت های سردار رشید زاده فرمانده لشکر ۸ نجف اشرف

به گزارش  نجف آباد نگار از روابط عمومی و تبلیغات لشکر عملیات زرهی ۸ نجف اشرف سردار رشید زاده فرمانده لشگر ۸ نجف اشرف به مناسبت سالروز مفح خرمشهر، بیان کرد: یاد کنیم از شهدای فاتح خرمشهر شهید حاج احمد کاظمی شهید حاج حسین خرازی و شهدای مظلومی که در اوج سختی نبرد ۲۳ شبانه روز توانستند آن عظمت را در فتح خرمشهر به وجود بیاورند.

امروز این راه مبارزه با استکبار خودش را در محور مقاومت و در راستای آزاد سازی قدس شریف و حمایت از مظلومان عالم که در زیر جور و ستم استکبار، صهیونیسم و یهود امروز مظلومانه از خود دفاع می کنند.

امیدواریم که مردم شریف ما مردم ولایت مدار و عزیز و رزمندگان لشکر هشت نجف اشرف در تابعیت از ولایت و رهبری به عنوان یک سرباز بتوانیم زمینه ساز ظهور و آن روزی باشیم که نمازمان را پشت سر حضرت و نایب برحق ایشان در قدس بخوانیم.

این راه ادامه دارد و امیدواریم که بتوانیم در مقابله با دشمنان مستکبر و در راستای ترویج فرهنگ دینی در دنیا تلاش موثری داشته باشیم.

انتهای پیام /۱۳۸

کد خبر : 9596 ساعت خبر : ۱۱:۰۴ ب٫ظ

لینک کوتاه مطلب : https://najafabadnegar.ir/?p=9596

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.