روسیاهی تحریم نیروی انتظامی برای آمریکا می ماند

امام جمعه نجف آباد با بیان اینکه آمریکایی ها روزی سپاه پاسداران را که برای حفظ ارزش ها در مقابل دشمنان ایستاده بود و امروز هم نیروی انتظامی حافظ امنیت کشور را تحریم کرده اند، گفت: فردا نوبت ارتش و دانشگاه های ما است، دشمنان ضربه دیده است و نگران این است که چرا ما ایستاده ایم و هرچه تحریم می کنند، تاثیری بر ما ندارد.

0

روسیاهی تحریم نیروی انتظامی برای آمریکا می ماند

به گزارش نجف آباد نگار از پایگاه خبری صاحب نیوز، حجت الاسلام مصطفی حسناتی در رابطه با تحریم نیروی انتظامی، اظهار کرد: این یک امر مشخصی است، وقتی کل بنای آمریکایی ها این است که کل نظام و کشور ما را سست کنند، هر مجموعه و ارگانی که مفید برای جامعه و امنیت جامعه باشد را هم تحریم می کنند.

امام جمعه نجف آباد با بیان اینکه این ها روزی سپاه پاسداران را که برای حفظ ارزش ها در مقابل دشمنان ایستاده بود و امروز هم نیروی انتظامی حافظ امنیت کشور را تحریم کرده اند، گفت: فردا نوبت ارتش و دانشگاه های ما است، دشمنان ضربه دیده است و نگران این است که چرا ما ایستاده ایم و هرچه تحریم می کنند، تاثیری بر ما ندارد.

وی با بیان اینکه این تحریم ها نشان می دهد، که تحریم های قبلی در سایر زمینه ها بی اثر بوده است، خاطرنشان کرد: امریکایی ها گمان می کنند، با گسترش تحریم ها آبروی نداشته خود را برمی گردانند.

حسناتی این تحریم ها را نشان دهنده ارزش و جایگاه بالای نیروی انتظامی در جامعه ما است، متذکر شد: نیروی انتظامی در مسیر حفظ ارزش ها و امنیت کشور حرکت می کند و روسیاهی این حرکت برای آمریکایی ها باقی می ماند.

امام جمعه نجف آباد در پایان گفت: این تحریم ها مقدمه ای برای انسجام بیشتر نیروی انتظامی و حرکت پرقدرت و بیشتر این نیرو در کشور خواهد شد.

روسیاهی تحریم نیروی انتظامی برای آمریکا می ماند
روسیاهی تحریم نیروی انتظامی برای آمریکا می ماندی

انتهای پیام/۱۳۹

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 − دو =