پرداخت ۱۶میلیارد تسهیلات اشتغال توسط کمیته امداد نجف‌آباد

رییس کمیته امداد شهرستان گفت: طی سال گذشته بیش از شانزده میلیارد تومان انواع تسهیلات اشتغال‌زایی با نرخ سود دو تا چهار درصد در قالب بیش از چهارصد طرح به افراد تحت پوشش این مجموعه پرداخت شده است.

0

پرداخت ۱۶میلیارد تسهیلات اشتغال توسط کمیته امداد نجف‌آباد

به گزارش نجف آباد نگار از نجف آباد نیوز، رییس کمیته امداد شهرستان گفت: طی سال گذشته بیش از شانزده میلیارد تومان انواع تسهیلات اشتغال‌زایی با نرخ سود دو تا چهار درصد در قالب بیش از چهارصد طرح به افراد تحت پوشش این مجموعه پرداخت شده است.

علی طالبی با اعلام این مطلب افزود: این تسهیلات در سه حالت تخصیص به طرح‌های اشتغال‌زایی، ارائه تسهیلات به ازای اشتغال‌زایی برای هر مددجو یا معافیت کارفرما از پرداخت حق بیمه به مدت دو سال انجام گرفته که در بخش آخر بیش از نود میلیون تومان هزینه شده است.

طالبی با اشاره به انجام آموزش‌های اشتغال‌زایی برای مددجویان با مجموع هزینه یکصد و چهل و دو میلیون تومان و معرفی بیش از یکصد و چهل مددجو یا عضو خانواده آن‌ها به کاریابی‌ها در همین بازه زمانی بیان داشت: تسهیلات پرداختی صندوق امداد ولایت با کارمزد دو درصد و تسهیلات بانک‌های طرف قرارداد به صورت چهار درصدی محاسبه شده و زمان بازپرداخت نیز طی سال جاری از پنج به هفت سال افزایش پیدا کرده است.

پرداخت کمک بلاعوض به حدود دویست نوعروس تحت پوشش یا زنان سرپرست خانوار در حال ازدواج مجدد به میزان یک میلیارد و ششصد و پنجاه میلیون تومان دیگر خبری بود که رییس کمیته امداد شهرستان با تشریح آن اظهار داشت: پرداخت ششصد میلیون تومان کمک بلاعوض به مددجویان به منظور تامین هزینه کرایه منزل و پیگیری معافیت یا جابه‌جایی به نزدیک‌ترین یگان خدمتی بیش از چهل سرباز از خانواده‌های تحت‌پوشش، از دیگر کارهای صورت گرفته در این مدت هستند.

طالبی در بخش پایانی صحبت‌های خود از حمایت کمیته امداد شهرستان از هزار و ششصد دانش‌آموز و سیصد دانشجو با مجموع کمک چهارصد و نود میلیون تومان در طول یک سال اخیر سخن گفت و ادامه داد: طی حدود دو هزار و دویست مراجعه موردی نیازمندان به کمیته امداد شهرستان در سال گذشته نیز که در موضوعاتی مانند هزینه درمان یا تامین شهریه تحصیل صورت گرفت، در مجموع نزدیک به هفتصد میلیون تومان کمک بلاعوض به ثبت رسیده است.

پرداخت ۱۶میلیارد تسهیلات اشتغال توسط کمیته امداد نجف‌آباد
پرداخت ۱۶میلیارد تسهیلات اشتغال توسط کمیته امداد نجف‌آباد

انتهای پیام/۱۳۹

کد خبر : 9772 ساعت خبر : ۶:۵۶ ب٫ظ

لینک کوتاه مطلب : https://najafabadnegar.ir/?p=9772

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.