دیدار معاون محترم استاندار و فرماندار ویژه شهرستان نجف آباد از مجتمع صنعتی پیشرو دیزل

0

دیدار معاون محترم استاندار و فرماندار ویژه شهرستان نجف آباد از مجتمع صنعتی پیشرو دیزل

به گزارش نجف آبادنا در این دیدار آقای مهندس مرتضوی مدیر عامل این مجموعه ضمن قدردانی از حضور مدعوین پس از ارائه گزارشی از روند تولید و مشکلات بر سر راه تولیدکنندگان صنعتی به تبیین طرح توسعه جامع واحد تولیدی پیشرو دیزل در سال های آتی پرداختند و سپس میهمانان را به تمامی قسمت های کارخانه هدایت نموده و از نزدیک سایت های تولید قطعات، اسمبل قطعات، بهره برداری و R&D و … را با توجه به برنامه های راهبردی از قبل تعریف شده، معرفی و بیان کردند.

در این دیدار فرماندار محترم ضمن قدردانی از صنعتگران و خصوصان صنعتگران کلان شهرستان نجف آباد ایشان را آبروی شهرستان خواندند و تولیدات ایشان را مقوله ای راهبردی جهت برند سازی گسترده شهرستان نجف آباد در سراسر کشور و بازارهای بین المللی قلمداد کردند. ایشان ضمن اشاره بر این نکته که به حمدا… با توجه به ملاقات معاونین محترم استاندار معزز در جلسه شورای اداری شهرستان و حمایت مدیران کلان استانی تعامل روان تر و هدفمند تری میان بانک های عامل در راستای پرداخت تسهیلات به متقاضیان و رفع مشکلات واحدهای صنعتی فراهم گردیده ، افزودند: با توجه به شرایط ویژه کشور که موکدا مقامات عالیه نظام بر راهبرد حمایت از تولید ملی تاکید می ورزند و این امر را دائما متذکر می شوند. بر همه ادارات، نهادهای، سازمان ها و صاحبان صنایع واجب است جهت حمایت از محصولات بومی و کمک به نظام اقتصاد ملی وارد میدان عمل شوند و با تعامل گسترده تر، همراهی و همفکری بیشتر ضمن حمایت از اقشار آسیب پذیر جامعه در راستای پویایی بیشتر اقتصاد ملی و تبدیل تهدیدات به فرصت ها همت گمارند.

جناب آقای مهندس راعی معاون محترم استاندار و فرماندار ویژه شهرستان نجف آباد در پایان بازدید از مجموعه صنعتی پیشرو دیزل ضمن تقدیر از مسئولین و مالک این کارخانه همت بلند و هدفمندی ایشان را در راستای ارتقاء و بی نیازی از بیگانگان ستودند و از حمایت گسترده ارکان فرمانداری ویژه شهرستان نجف آباد در راستای تحقق تسهیلات راهبردی و حمایت بیش از پیش جهت توسعۀ صنایع بومی و ملی تصریح کردند. ایشان ایجاد کمیته نظام مند رفع موانع تولید و تسهیلات ویژه در فرمانداری را یکی شاخص های تاثیرگذار حمایت از صنایع خرد و کلان شهرستان تبیین نمودند و بر حمایت قانونمند از تولید تاکید کردند.

انتهای پیام / ۱۳۷

مجتمع صنعتی پیشرو دیزل
مجتمع صنعتی پیشرو دیزل
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.