برخورد قاطع با دانه درشت ها، شرط از بین رفتن فساد است

نماینده مردم نجف آباد در مجلس یازدهم با بیان اینکه برخورد قاطع با دانه درشت ها شرط از بین رفتن فساد است، گفت: اگر بتوانیم در اجرای قوانین ابتدا با قاچاق ‌های کلان، سازمان ‎یافته و کانتینری کالا و مواد مخدر و دانه درشت‌های فساد برخورد کنیم، جرائم جزئی و خرد هم به مرور حذف خواهد شد.

0

برخورد قاطع با دانه درشت ها، شرط از بین رفتن فساد است

به گزارش نجف آباد نگار از خبرگزاری خانه ملت، ابوالفضل ابوترابی با اشاره به صحبت‌های آیت الله رئیسی، ریس قوه قضاییه در رابطه اینکه اجرای عادلانه قوانین در برخورد قاطع با دانه درشت‌ها است، گفت: یقیناً اگر بتوانیم در اجرای قوانین ابتدا با قاچاق سازمان ‎یافته، جرائم بزرگ و قاچاق‌های کانتینری مواد مخدر و کالا برخورد کنیم، جرام خرد هم به مرور حذف خواهد شد.

نماینده مردم نجف آباد در مجلس یازدهم در ادامه افزود: ما باید در جریان مبارزه با فساد تمام انرژیمان را بر روی برخورد قاطعانه با جرام سنگین وکلان بگذاریم.

ابوترابی با اشاره به تلاش‌های مجلس شورای اسلامی برای برخورد با فسادهای کلان و سازمان یافته، اظهار کرد: مجلس در حوزه قوانین مبارزه با دانه‌درشت‌ها دست ضابطین را کاملا باز گذاشته است. بر همین اساس هیچ خلاء قانونی وجود ندارد و بحث اصلی بر روی حسن اجرای قوانین موجود است.

نیروی انتظامی شبکه‌های اصلی فساد و دانه درشت‌ها را شناسایی کند.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم با بیان اینکه برخورد قاطع با دانه درشت ها شرط از بین رفتن فساد است، تصریح کرد: ضابطین قضایی و نیروی انتظامی باید برای برخورد با فسادها و قاچاق‌های کلان اهتمام ویژه‌ای داشته باشند و با کار اطلاعاتی دقیق شبکه‌های اصلی و دانه درشت‌ها را شناسایی کنند.

برخورد قاطع با دانه درشت ها، شرط از بین رفتن فساد است
برخورد قاطع با دانه درشت ها، شرط از بین رفتن فساد است

انتهای پیام/۱۳۹

کد خبر : 9854 ساعت خبر : ۴:۲۶ ب٫ظ

لینک کوتاه مطلب : https://najafabadnegar.ir/?p=9854

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.