مراسم عطرافشانی و غبار روبی مزار شهدا در آستانه هفته دولت + تصاویر

0

مراسم عطرافشانی و غبار روبی مزار شهدا در آستانه هفته دولت

به گزارش نجف آبادنا در این مراسم پس از تلاوت آیاتی چند از کلام ا… مجید، حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا حسناتی نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه شهر نجف آباد ضمن تبریک دهه ولایت و تقارن آن با هفته دولت این موسم را به فال نیک گرفته و از ادارات در خواست نمودند تا مشکلات ارباب رجوعان را با سعه صدر و احترام حل نمایند. در ادامه ایشان به فرائضی از زندگی ائمه اطهار و تحقق تکمیل دین با محوریت بیان ابلاغ ولایت امیر المومنین از سوی پیامبر معظم اسلام (ص) در روز عید غدیر اشاره نمودند و فرمودند: دین اسلام دین انفرادی صرف نیست. دین اسلام ابعاد فردی و اجتماعی را در بر می گیرد. در این دین تبعیض بی معنا است و الویت اصلی در همه ادیان علی الخصوص در دین اسلام بر اخلاق مداری و خدمت به خلق بنا شده است.

در ادامه معاون محترم استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ضمن تقدیر از کارمندان دستگاه های اداری و اجرایی شهرستان به وجود قریب به ۵۸ شهید کارمند در شهرستان نجف آباد اشاره نمودند و در ادامه فرمودند جامعه در قبال رشادت های شهدا و جانبازان و آزادگان مسئول است. بی شک دلیل اصلی عزت و توانمندی کشورمان در عرصه بین المللی مرهون همین رشادت ها و از خود گذشتگی هاست.

مقام عالی شهرستان با اشاره بر این نکته اساسی که نظام برآمده از رای عموم مردم است و در این نظام مردم مخدوم و کارگزاران خادم ایشان هستند، بر ضرورت امر بازرسی و ارزیابی عملکرد کارکنان دولت تایید نمودند و از بازرسی های سرزده از ادارت و تاثیر مستقیم میزان رضایتمندی مراجعان از ادارات جهت مقوله ارزیابی عملکرد مدیران دستگاه های اداری و اجرایی شهرستان اشاره کردند. جناب مهندس راعی در پایان ضمن اشاره به ویژه گی های فکری و شخصیتی شهیدان رجایی و باهنر و توصیه مسولین به تبعیت از منش و روش این سرمایه های معنوی گرانقدر؛ بر اهمیت گسترش فرهنگ ساده زیستی و پرهیز از تجملگرایی و ارایه خدمت بی منت به مردم تاکید نمودند.

در پایان پس از ختم جلسه مدعوین به همراه امام جمعه معزز و فرماندار محترم شهرستان نجف آباد بر سر مزار شهدا جهت عطر افشانی و غبار روبی حاضر گردیدند و به مقام شامخ ایشان ادای احترام کردند.

انتهای پیام / ۱۳۷

غبار روبی مزار شهدا در آستانه هفته دولت
غبار روبی مزار شهدا در آستانه هفته دولت

 

غبار روبی مزار شهدا در آستانه هفته دولت
غبار روبی مزار شهدا در آستانه هفته دولت

 

غبار روبی مزار شهدا در آستانه هفته دولت
غبار روبی مزار شهدا در آستانه هفته دولت

 

منبع: فرمانداری ویژه شهرستان نجف آباد

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.